Vitrin Japan

323238

VITRINSKÅP, Japan, 1900-tal, inredning med hyllplan i glas och trä samt fack med skjutdörrar, bemålad med motiv av bambu, höjd ca 51, 81x26 cm

Slitage, fläckar

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 8

Vitrin Japan

Budhistorik (39 bud)
1976489
5 600
1976566
5 400
1976489
5 200
1976563
5 000
1976489
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.