Vitrin

323232

VITRINSKÅP, Japan, 1900-tal, inredning med hyllplan i glas och trä, höjd ca 45, 76x28 cm

Fläckar, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 8

Vitrin

Budhistorik (24 bud)
1976492
3 200
1976511
1976492
2 600
1976508
2 400
1976492

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.