Soffa Karl Johan

323227

SOFFA, Karl Johan, 1800-tal, stoppad rygg och sits, längd 180 cm

Brukslitage, förstäkningar

Rum 20

Soffa Karl Johan

Budhistorik (34 bud)
1975921
9 600
1975918
9 400
1975918
9 200
1975908
9 000
1975911
9 000

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.