Bord

323221

LAMPBORD, trä, Sydostasien, 1900-tal, träskuren delvis genombruten dekor, höjd ca 46 cm

Smärre bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 4

Bord

Budhistorik (18 bud)
1974020
1 600
1975931
1974020
1 400
1975930
1 300
1974020

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.