Folke Ohlsson Profil

323220

FOLKE OHLSSON, fåtölj och fotpall, "Profil", för DUX, 1960-tal, svart läderklädsel, stomme teak, justerbar sits på bägge, nackkudde medföljer

Slitage, ett armlän med inre skador, kompletterad

Möbler, Design

Rum 1

Folke Ohlsson Profil

Budhistorik (7 bud)
1974897
1 600
1974163
1973797
650
1971261
600
1971232

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.