Karmstolar Karl Johanstil

323216

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, omkring 1900, mahogny, dekor av solfjäder samt klot, sitthöjd ca 46 cm

Skador, lagningar, fläckar

Rum 17

Karmstolar Karl Johanstil

Budhistorik (9 bud)
1975755
1975704
1975703
950
1975702
900
1975701
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.