Byrå 1800-tal

323215

HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad med valnötsrot samt delvis svärtad dekor, 7 lådor, höjd ca 140, 62x45 cm

Slitage, fanérskador, nyckel saknas

Rum 1

Byrå 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1975825
3 600
1975802
3 400
1971100
3 200
1974837
1971100
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.