Bata Mihailovitch oljemålning

323214

BATA MIHAILOVITCH (1923-2011), komposition, signerad och daterad 59-60 a tergo, etikettmärkt Galerie Ariel, ca 17,5 x 22,5 cm
Utställd:
Separatutställning på Galerie Ariel 1961

Mindre märke

Fack 14

Bata Mihailovitch oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1975413
1966883
750
1975412
700
1966883
650
1975410
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.