Bestickdelar 1800-tal

323211

BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui

Monogramstämplade

Silver

Monter 12

Bestickdelar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1976500
1 400
1975250
1975248
1975246
900
1975243

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.