Karl Axel Pehrson färglitografi

323206

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 79, 381/385, färglitografi, bildmått ca 71x53 cm

Fack 33

Budhistorik (11 bud)
1974250
1974179
1974249
1974179
650
1974225
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.