Silverföremål 18-1900-tal

323201

SILVERFÖREMÅL, 18-1900-tal, olika länder bl a Tyskland, England, Sverige, bestående av bl a miniatyrborstar, skedar, nålfat, bägare, äggkopp, silverfattning till skål, total vikt ca 1000 g

Delvis med slitage och gravyrer

Silver

Monter 8

Silverföremål 18-1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1970566
2015-08-13 14:27:29
2 600

2015-08-18 kl 17:00
Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.