Johan Hilding oljemålning

323200

JOHAN HILDING HÄGLEBY (1900-1981), landskapsvy, olja på duk, signerad Johan Hilding H.by 1954, ca 45x41 cm

Fack 25

Johan Hilding oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1975528
550
1975288
500
1974294
450
1974169
1970199

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.