Jonas Fredén olja

323199

JONAS FREDÉN (född 1959): "Flamingos i öppet landskap", signerad Jonas Fredén 1981, olja på pannå, ca 100 x 90 cm

Rum 22

Jonas Fredén olja

Budhistorik (5 bud)
1975439
1974160
1974159
1967003
900
1967002

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.