Reseikon förgyllt silver

323197

MINIATYRIKON / RESEIKON, 1800-tal, förgyllt silver, ryska stämplar, oidentifierad mästarstämpel IC, höjd ca 6 cm

Slitage, smärre skador

Silver

Monter 7

Reseikon förgyllt silver

Budhistorik (13 bud)
1973754
1973689
1972915
1973688
1972915
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.