Skulptur förgylld brons

323190

SKULPTUR, samtida, knästående hindugud på helig ko, förgylld brons, höjd 33 cm

Ytskador

Konst, Skulpturer

Monter 7

Skulptur förgylld brons

Budhistorik (9 bud)
1972965
1972882
1972881
750
1971262
700
1971133
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.