Cafébord i vitmålad plåt

323177

CAFÉBORD med tredelad fot, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 70, diameter 61 cm

Skador, senare bemålning

Diverse

Rum 11

Cafébord i vitmålad plåt

Budhistorik (15 bud)
1966205
1974640
950
1966205
900
1974639
850
1966205

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.