Cafébord i bemålad plåt

323176

CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd 72, diameter 55 cm

Skador

Diverse, Metall

Rum 3

Cafébord i bemålad plåt

Budhistorik (18 bud)
1974620
1974209
2 800
1974619
2 600
1974209
2 400
1974476

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.