Bord 18/1900-tal

323173

BORD, furu, underdel bemålad, 1800-tal, höjd ca 73, 85x170 cm

Senare skiva, skador

Rum 11

Bord 18/1900-tal

Budhistorik (12 bud)
1969078
1 900
1971398
1 800
1969078
1 700
1971397
1 600
1969078

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.