Akvarell 1800-tal

323170

AKVARELL, oidentifierad konstnär, blombukett, daterad 1849, 20,5 x 28 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Akvarell 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1977154
1 900
1977186
1 800
1977154
1 700
1977185
1 600
1977154

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.