Alf Lindberg oljemålning

323169

ALF LINDBERG (1905-1990): Modell, signerad Alf Lindberg, olja på pannå, ca 50x15 cm

Rum 5

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1975499
2 400
1975502
1975499
1975487
950
1975449
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.