Lennart Nyström oljemålning

323167

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition med druvor, signerad L Nyström, olja på duk, 100x81 cm

Rum 22

Lennart Nyström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1969408
850
1966946

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.