Väggur

323163

VÄGGUR, 1800-tal, svartmålat träfodral, diameter ca 46 cm

Slitage, pendel och nyckel finns

Klockor/Ur

Rum 13

Väggur

Budhistorik (20 bud)
1974794
1974657
1974793
1974657
1972535
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.