Siktkikare från kryssaren Tre Kronor

323154

SIKTKIKARE, modell 34, ursprungligen från kryssaren Tre kronor, modell 34 Carl Zeiss Jena, i låda, längd ca 30 cm

Slitage, lådan med skador

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen, Nautica/Technica

Rum 7

Budhistorik (21 bud)
1973695
1974830
1973695
1 900
1974827
1 800
1973695
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.