Spegellampetter 1 par

323153

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgyllda, för ett ljus vardera, höjd 52 cm

Förgyllning med slitage och skador

Glas, Servisglas

Rum 8

Spegellampetter 1 par

Budhistorik (21 bud)
1978000
6 400
1977999
6 200
1977997
6 000
1977995
5 800
1977993
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.