Trädgårdssoffa modell Ormbunkssoffan

323151

TRÄDGÅRDSSOFFA, modell "Ormbunkssoffan", märkt Melins Metallarbeten Anderstorp, 1900-tal, bemålad gjutmetall, sittribbor i trä, längd ca 141, sitthöjd 42 cm

Slitage, färgbortfall, torrspickor i sittribbor

Diverse, Metall

Rum 22

Budhistorik (12 bud)
1974792
3 400
1974750
3 200
1974791
3 200
1974750
1968342
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.