Trädgårdssoffa modell Ormbunkssoffan

323150

TRÄDGÅRDSSOFFA, modell "Ormbunkssoffan", märkt Melins Metallarbeten Anderstorp, 1900-tal, bemålad gjutmetall, sittribbor i trä, längd ca 141, sitthöjd 42 cm

Slitage, färgbortfall, torrspickor i sittribbor

Diverse, Metall

Rum 2

Budhistorik (21 bud)
1974747
4 200
1968339
1974746
1968339
3 800
1974745
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.