Stolar i nyrenässans

323149

STOLAR, 12 st, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, ek samt pressat träfanér med dekor av arabesker, grotesker och maskaroner, sitthöjd 47 cm

Skador

Rum 14

Stolar i nyrenässans

Budhistorik (26 bud)
1974385
2 400
1974373
1974384
1974373
1974383
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.