Urnor i gjutjärn Frankrike

323146

URNOR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, gjutjärn, bemålade, höjd ca 60, diameter 46 cm, innermått 23 cm

Skador

Diverse, Metall

Rum 1

Urnor i gjutjärn Frankrike

Budhistorik (8 bud)
1974493
1974486
2 600
1972668
2 400
1970816
1 300
1967669

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.