Byrå vitmålad

323140

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, vitmålad, draghandtag samt hörnskydd i mässing, 3 lådig, höjd 65, 84 x 42 cm, nyckel finns

Senare bemålad, bruksslitage och mindre färgbortfall

Rum 15

Byrå vitmålad

Budhistorik (9 bud)
1973801
700
1974948
650
1973801
600
1972093
550
1969487
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.