Världskarta läder

323137

VÄRLDSKARTA, handgjord på läder, signerad och daterad Brasilien Pessegatti 1986, 94 x 118 cm

Diverse

Rum 7

Världskarta läder
Budhistorik (11 bud)
1974358
750
1973095
700
1974357
700
1973095
650
1974118
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.