Byrå rokokostil

323115

BYRÅ, 1900-talets fösta hälft, bemålad, rokokostil, beslag i mässing, höjd ca 80, 93 x 47 cm

Slitage, färg med skador

Rum 21

Byrå rokokostil

Budhistorik (8 bud)
1977495
1977234
1 700
1977233
1 600
1977232
1976883
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.