Skåp 1950-tal

323114

SKÅP, 1950-tal, i teak, tapetserad med "Vårklockor", design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, höjd 114, 155x47 cm, nycklar finns

Skiva med smärre slitage, renoverad/ tapetserad

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Skåp 1950-tal

Budhistorik (51 bud)
1974831
12 000
1974828
11 500
1974826
11 000
1974825
10 500
1974821
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.