Lars Tärning, Stileben med citron

323112

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med citron, signerad och daterad Lars Tärning -02, skiktmåleri på pannå, ca 18,5x29,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
1974943
650
1974917
600
1974818
550
1974063
500
1974087
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.