Mona Huss Walin litografi

323109

MONA HUSS WALLIN (för 1944), "Solig vinterdag, Lofoten", 1973, signerad, färglitografi, 143/360, 61x43 cm

Fack 27

Mona Huss Walin litografi
Budhistorik (14 bud)
1974701
950
1973350
900
1971484
850
1966295
1971483
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.