Lars Tärning, Stileben med citroner

323107

LARS TÄRNING (född 1945): stileben med citroner, signerad och daterad Lars Tärning -01, skiktmåleri på pannå, ca 22x38,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
1974797
550
1974060
500
1974086
500
1974060
450
1974085

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.