Hörnskåp 1700/1800-tal

323096

HÖRNSKÅP med benställning, 1700/1800-tal, ek, intarsia, delvis bemålat, totalhöjd ca 187 cm

Bruksslitage, nyckel finns att uthämta vid utlämningen

Rum 5

Hörnskåp 1700/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1977490
1977489
1 400
1977488
1 300
1976730
1976660

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.