Roland Svensson

323070

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och numrerad roland svesson, 72/300, färglitografi, 35 x 27 cm

Rum 5

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
1967715
1974491
1967715
1973847
750
1967715
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.