Stolar gustavianskt provinsarbete

323055

STOLAR, 2+1, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 22

Budhistorik (28 bud)
1974732
2 600
1974736
2 400
1974732
1974734
1974732
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.