Hängskåp 1800-tal

323053

HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, kurbitsmåleri, invändigt med hyllplan, lås, höjd ca 95, djup ca 39 cm, nyckel medföljer

Lagningar, renoverat, kompletterat

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 20

Hängskåp 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1971656
900
1973857
850
1971656
700
1967798
650
1967798
450

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.