Oidentifierad konstnär oljemålning

323044

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsmotiv med häst, otydligt signerad, olja på duk, ca 91x75 cm

Retuscher, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (11 bud)
1974217
750
1974553
700
1974217
650
1974513
600
1974217
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.