Målning 1900-tal Judaica

323035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Chassidisk rabbi med torah-rullar, bär signatur, olja på pannå, 79 x 58 cm

Ändringar/tillägg
Unknown artist, 2000 century, hasidic rabbi with torah-rules, wearing signature, oil on panel, 79 x 58 cm

Rum 22

Målning 1900-tal Judaica

Budhistorik (14 bud)
1974469
1974464
1974176
1974462
950
1974176
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.