Unknown artist oilpainting

323033

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Chassidisk rabbi, signerad och daterad Hueber 1884, olja på pannå, 27 x 21 cm
Unknown artist, hasidic rabbi, signed and dated 1884, oil on panel, 27 x 21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Unknown artist oilpainting

Budhistorik (17 bud)
1974895
1 700
1974463
1 600
1974466
1 600
1974463
1974458

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.