Fåtölj

323005

FÅTÖLJ, rotting och bambu, flätad sits, höjd ca 144 cm

Slitage/smärre skador, senare förstärkt sits

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (35 bud)
1973768
4 400
1966624
4 200
1966611
1966622
3 800
1966611
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.