Hydman Vallien färglitografi

323002

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 200/380, färglitografi, bladmått ca 45x33,5 cm

Rum 4

Hydman Vallien färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1973904
700
1973901
650
1973900
600
1965843
550
1973899
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.