Lars-Oluf Kolsrud oljemålning

322990

LARS-OLUF KOLSRUD (född 1951): Landskapsvy med traktor, signerad LOK, olja på pannå, ca 28,5x36 cm

Fack 26

Lars-Oluf Kolsrud oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1973758
450
1973690
1973669
1973319

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.