Lennart Sand oljkemålning

322987

LENNART SAND (född 1946): Orrspel, signerad och daterad L. Sand -02, olja på duk, ca 120x80 cm

Rum 22

Lennart Sand oljkemålning

Budhistorik (46 bud)
1973815
11 500
1973811
11 000
1973807
10 500
1973806
10 000
1973804
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 187 EUR, 1 417 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.