Orientmatta

322980

ORIENTMATTA, semiantik, troligen Kirman, motiv av livets träd, ca 140x215 cm

Lagningar, delvis senare fransar, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

1967419
1966141
750
1966140
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.