Figuriner 2 st

322977

FIGURINER, 2 st, 1900-tal andra hälft, rokokoklädsel, porslin, polykrom bemålning med bl a guldfärg, höjd ca 24-29 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin

Monter 6

Figuriner 2 st

Budhistorik (13 bud)
1973472
1972488
1972487
950
1972486
900
1972485
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.