Madeleine Pyk oljemålning

322972

MADELEINE PYK (född 1934): Figurer och uggla vid skola, signerad M Pyk 95, olja på duk, ca 45x58 cm

Rum 1

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1988800
7 400
1988610
7 200
1988610
6 200
1985280
6 000
1985280
5 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.