Ragnar Person oljemålning

322964

RAGNAR PERSON (1905-1993): Gatubild med hästskjuts och promenerande gestalter med figurer, signerad RP, olja på pannå, 36x51 cm

Rum 6

Ragnar Person oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1982973
4 400
1989019
4 200
1982973
3 600
1980373
1 900
1980372
1 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.